KURUMSAL

Bursa Sevinçler Makina 1985 yılında özel tasarım makineleri üretimi amacıyla Bursa da kuruldu. Üretimine hidrolik presler ve hidrolik aparatlar ekleyerek, devam eden firmamız 1994 yılında kumlama makinaları üretimine başlayarak, üretim yelpazesini genişletmiştir.

Kalite ve üretim standartından taviz vermeyen firmamız, prensipli çalışma anlayışıyla hedeflerini önemli ölçüde yakalamıştır. Üretiminin belli oranını İran, Almanya , Rusya ; Bulgaristan, Yemen, Kazakistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Suriye, Bosna Hersek, İsrail gibi ülkelerdeki kullanıcılara sevk etmektedir. Dünya pazarında BSM nin yerini sistemden ödün vermeden sağlamlaştırıp daha da ön sıralara çıkarmak en büyük hedefimizdir.

Firmamız müşterilerine verdiği önemi 7/24 servis anlayışı ile kanıtlamış ve teslimatlarında 5 yıl servis garantisi ile kendi sektöründe bir ilke imza atmıştır.

Katıldığı ulusal ve uluslararası fuarlar ile mevcut teknolojisini sergilerken, sektörel teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve sektörde yenilikçi firma anlayışı ile Arge çalışmalarına hız vermiştir. Her yeni yılda en az 2 farklı proje hedefi ile üretim yelpazesine yenilerini katmaya devam etmektedir.